top of page

Precyzja rośnie w siłę

Rozwiązania, które podnoszą jakość Twojej firmy na nowy poziom.

Platforma hydrauliczna HYMO
Platforma podnośna HYMO
Podnośnik HYMO

Szwedzka firma Hymo AB już od ponad pół wieku jest wiodącym dostawcą platform podnośnych w Europie. Najwyższa jakość, najlepsze podzespoły oparte na  dojrzałych technologiach stanowią nieodzowne wsparcie w środowiskach pracy związanych z produkcją, przechowywaniem, transportem oraz dystrybucją towarów o dużej wadze i gabarytach. Podnośniki hydrauliczne Hymo AB sprawdzają się wszędzie tam, gdzie produkty muszą pokonać  różnicę poziomów lub przenieść się z miejsca na miejsce.

Szeroka gama modeli oraz specjalistycznych, dodatkowych modułów sprawia, że z naszych dźwigników z powodzeniem korzystają firmy we wszystkich sektorach przemysłu. Stosowane przez nas rozwiązania techniczne gwarantują bezpieczeństwo, wydajność oraz doskonałą ergonomię pracy. Każda z naszych platform nożycowych spełnia najwyższe normy jakości. Każdy egzemplarz przed dostarczeniem go do Klienta, przechodzi indywidualne testy i badania techniczne. Od ponad 50 lat z powodzeniem unosimy ciężar najwyższych oczekiwań naszych Klientów, gdyż wiemy, że na zaufanie pracuje się każdego dnia, wraz z każdym sprzedanym egzemplarzem naszych produktów.

Platforma robocza HYMO
Pltformy podośne HYMO - opera
Platforma podnośnikowa HYMO
Podnośniki nożycowe HYMO

Główna siedziba firmy mieści się w Szwecji. Ponadto firma Hymo AB ma swoje placówki w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji oraz w Holandii. Sieć naszej sprzedaży tworzą także niezależni dystrybutorzy w większości państw na świecie. Naszym wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma Easy Link Polska.

bottom of page