Precyzja rośnie w siłę

Rozwiązania, które podnoszą jakość Twojej firmy na nowy poziom.

Szwedzka firma Hymo AB już od ponad pół wieku jest wiodącym dostawcą platform podnośnych w Europie. Najwyższa jakość, najlepsze podzespoły oparte na  dojrzałych technologiach stanowią nieodzowne wsparcie w środowiskach pracy związanych z produkcją, przechowywaniem, transportem oraz dystrybucją towarów o dużej wadze i gabarytach. Podnośniki hydrauliczne Hymo AB sprawdzają się wszędzie tam, gdzie produkty muszą pokonać  różnicę poziomów lub przenieść się z miejsca na miejsce.

Szeroka gama modeli oraz specjalistycznych, dodatkowych modułów sprawia, że z naszych dźwigników z powodzeniem korzystają firmy we wszystkich sektorach przemysłu. Stosowane przez nas rozwiązania techniczne gwarantują bezpieczeństwo, wydajność oraz doskonałą ergonomię pracy. Każda z naszych platform nożycowych spełnia najwyższe normy jakości. Każdy egzemplarz przed dostarczeniem go do Klienta, przechodzi indywidualne testy i badania techniczne. Od ponad 50 lat z powodzeniem unosimy ciężar najwyższych oczekiwań naszych Klientów, gdyż wiemy, że na zaufanie pracuje się każdego dnia, wraz z każdym sprzedanym egzemplarzem naszych produktów.

Główna siedziba firmy mieści się w Szwecji. Ponadto firma Hymo AB ma swoje placówki w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji oraz w Holandii. Sieć naszej sprzedaży tworzą także niezależni dystrybutorzy w większości państw na świecie. Naszym wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma Easy Link Polska.

Easy Link Polska

tel. +48 22 750 73 20

fax +48 22 750 87 88

05-500 Piaseczno, ul. Nefrytowa 12

e-mail: info@easylink.com.pl

  • Facebook - Grey Circle

©  2018  Easy Link Polska