top of page

Przekonaj się na własne oczy jak działają podnośniki stołowe

Zapraszamy do zapoznania się z przykładami zastosowań szerokiej gamy platform dźwigowych – podnośników stołowych firmy Hymo. Dzięki naszej interaktywnej grafice dowiecie się więcej o poszczególnych modelach produkowanych przez nas urządzeń. Zapewniają one szerokie spektrum zastosowań - poczynając od uniwersalnych wózków podnośnych o udźwigu kilkuset kilogramów do stołów nożycowych przeznaczonych do trudnych zadań o udźwigu wielu ton.

Podanośnik hydrauliczny HYMO
Platformy unoszące HYMO
Platforma nożycowa obrotowa HYMO
Wózek podnośny HYMO
Zastosowanie - Podnośniki Hydrauliczne HYMO, Wózki Podnośnikowe, Platformy Przeładunkowe, Stoły Unoszone HYMO
Stół unoszący HYMO
Dźwignik HYMO
Transporter nożycowy HYMO
Platforma unoszona HYMO

Stół nożycowy Hymo MX


Usprawnia rozładunek z linii produkcyjnej przy użyciu palety i wózka paletowego. Wszystkie podnośniki stołowe grupy Hymo MX posiadają wyjątkowo niski profil gdy są zamknięte, zatem można je umieszczać bezpośrednio na płaskim podłożu, bez potrzeby wykonywania specjalnego wykopu. Oznacza to niskie koszty instalacji oraz łatwe przemieszczanie. W skład grupy stołów dźwigowych Hymo MX wchodzą dwa podstawowe modele, z których każdy produkowany jest w wariantach różniących się wymiarami stołów i udźwigiem.

Model MX-E wyposażony jest w jedyny w swoim rodzaju stół w kształcie litery E przeznaczony do przeładunku paletowego bądź regałowego. Trzy ramiona litery  E  podtrzymują spód palety, a odstępy pomiędzy ramionami stwarzają dostęp dla wózka ręcznego do palet i pozwalają na łatwe pozostawienie palety z  ładunkiem. 

 

Model MX-R posiada kompletny prostokątny stół do podtrzymywania ładunku. Jeżeli jest to konieczne można umieścić urządzenie w niewielkim zagłębieniu, jednak dużo częściej stosuje się płytką rampę, umożliwiającą wpychanie ładunków na kółkach lub wjazd wózka paletowego z ładunkiem na stół.

Akcesoria

W celu sprostania specjalnym wymaganiom klientów, co do zastosowań podnośników stołowych posiadamy szeroką gamę akcesoriów służących do dostosowania urządzenia do indywidualnych potrzeb.

Platformy unoszące HYMO
Podanośnik hydrauliczny HYMO
Platforma nożycowa obrotowa HYMO
Stół unoszący HYMO
Dźwignik HYMO

Stół podnośny Hymo AX


Stoły podnośne  Hymo AX oferują niedrogie rozwiązania problemów związanych z podnoszeniem ładunków i niwelacji poziomów na niemal wszystkich stanowiskach roboczych. Stół z regulacją wysokości zapewnia komfortowe ustawienie przy pracy, co pomaga ulepszyć efektywność i poprawić jakość robót. Regulacja wysokości roboczej jest prosta i odbywa się łagodnie dzięki stałej prędkości podnoszenia i opuszczania . Solidne ramiona osiowe dźwigu z mechanizmem nożycowym, połączone z drążkami skrętnymi zapewniają wyjątkowo dobrą stabilność. Cicha praca urządzenia sprawia, że obsługa Hymo AX jest przyjemnością. 

 

Akcesoria
Aby zapewnić optymalne działanie stołów podnośnych Hymo AX może być dostosowana do specjalnych zastosowań. Wbudowane elementy takie jak zasilanie hydrauliczne i skrzynka sterowania dostępne są w wielu wariantach, natomiast możliwość działania przy zasilaniu jednofazowym jest dostępna tylko w określonych modelach.

 

Wózek podnośnikowy HYMO TXC


Wózki podnośne firmy Hymo są łatwymi do manewrowania, pomocniczymi środkami transportu a równocześnie podnośnikami do zastosowania na wszystkich stanowiskach roboczych. Są idealne do podnoszenia ciężkich lub nieporęcznych ładunków na wymaganą wysokość i transportowania ich w dane miejsce do dalszego montażu, opakowania, kontroli, serwisu i składowania. Nie wymagają kabli zasilania, więc można je używać gdziekolwiek. 
 

Transporter nożycowy HYMO
Wózek podnośny HYMO
bottom of page