top of page

Dlaczego HYMO

od ponad pół wieku wiodący dostawca platform podnośnych w Europie

Zaufania klientów nie można zdobyć - można na nie załużyć

Jakość

      Trwałość

Dopasowanie do potrzeb

Sprzęt, który idealnie wpisuje się w specyfikę Państwa Firmy

Certyfikaty

Ponad 60 lat tradycji

60 lat stołów podnośnych HYMO

Łatwy montaż

Dokładamy wszelkich starań, by obsługa naszych maszyn zawsze była intuicyjna i bezproblemowa

Wsparcie przez lata

Dostępność części

Gwarancja niezawodnego serwisu i obsługi.

Pewność jakiej nie da Państwu żaden inny producent

Jakość platofrm podnośnikowych HYMO

                   

Zaufania klientów nie można zdobyć – można na nie zasłużyć. I to jest właśnie jeden z priorytetowych celów firmy Hymo. Już od wczesnej fazy projektowej kładziemy nacisk na najwyższą jakość i niezawodność. Dotyczy to każdego elementu i rozwiązania technicznego zastosowanego w naszych stołach podnośnych. Jesteśmy najlepszym przykładem na to, że szwedzka jakość to cecha, w którą warto inwestować.

Szwedzka jakość   

                

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroką gamę modeli platform podnośnikowych oraz akcesoriów do nich przeznaczonych. Urządzenia te bazują na technologiach rozwijanych nawet przez kilkadziesiąt lat. Przez ten czas nasze produkty ewoluowały wraz ze zmianami zachodzącymi w poszczególnych branżach. Realizując potrzeby naszych Klientów potrafimy dostosować się do indywidualnych oczekiwań i stworzyć produkt idealnie pasujący do warunków i środowiska pracy w Państwa firmie.

Podnosimy ciężar Państwa oczekiwań

Podnośnik hydauliczny HYMO
Certyfikaty HYMO platformy nożycowe

Certyfikaty

Normy bezpieczeństwa, które stosujemy w podnośnikach nożycowych oferowanych przez naszą firmę, spełniają europejskie standardy CEN. Otrzymaliśmy także certyfikat ISO 14001:2004 wydany przez firmę Intertek Semko Certification AB. Ponadto posiadamy certyfikat 98/37/EC oraz certyfikat Urzędu Nadzoru Technicznego

Ponad pół wieku tradycji

Przez ponad 60 lat swojego istnienia firma  HYMO AB wyprodukowała ponad 100 tysięcy platform podnośnych. Od ponad pół wieku stosowane przez nas technologie wyznaczają standardy na rynku podnośników. Nasz doświadczony zespół to grupa ludzi, których połączyła wspólna pasja tworzenia rozwiązań, które utożsamiane są z solidnością i niezawodnością. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i cieszymy się, że doceniają je także nasi klienci.

60 lat podnośników HYMO
Montaż stołów podnśnych

Łatwy montaż i obsługa

Dokładamy wszelkich starań by obsługa naszych platform unoszących zawsze była intuicyjna i bezproblemowa. Stosowane przez nas rozwiązania przyczyniają się do bardzo wygodnej eksploatacji. Ergonomia i łatwość obsługi – tym cechuje się nasz sprzęt. Montaż naszych stołów podnośnikowych jest bardzo łatwy i nie przysporzy Państwu żadnych problemów. W każdej chwili i w każdej sprawie nasz profesjonalny serwis służy Państwu doradztwem i pomocą.

Wsparcie przez  długie lata

Długoletnia historia naszej firmy jest dla Państwa najlepszą gwarancją niezawodnego serwisu i obsługi w nadchodzących latach. Zgłaszają się do nas firmy, które nawet po kilku dekadach otrzymają od nas wsparcie i części zamienne do zakupionych u nas podestów hydraulicznych. Współpraca z firmą HYMO daje pewność, jakiej nie da Państwu żaden inna producent. 

Serwis platform nożycowch
bottom of page