top of page

Zastosowane modele podnośników hydraulicznych Hymo Maxima technologie to gwarancja ponadprzeciętnej trwałości i wytrzymałości. Wydajne agregaty elektryczno-hydrauliczne oraz wzmocniona konstrukcja urządzeń, umożliwiają zastosowanie ich do pracy ciągłej w linii produkcyjnej. Duży wybór akcesoriów oraz zmiany standardowej konfiguracji Klienta – to wszystko pozwala idealnie dopasować nasze podnośniki do dowolnego środowiska i specyfiki pracy.

Potęga długowieczności

Platforma podnośnikowa HYMO BXX

Platforma nożycowa HYMO BXX

Platformy podnośne BXX podobnie jak bliźniacza konstrukcja o modelu BX to urządzenia, które doskonale sprawdzają się przy wykonywaniu trudnych, eksploatujących zadań przy równoczesnym zachowaniu dużej precyzji działania. Urządzenia pracują sprawnie i wydajnie nawet w niesprzyjających warunkach. Długa żywotność i doskonałe parametry techniczne sprawiają, że model BXX idealnie nadaje się jako wsparcie dla linii produkcyjnych praktycznie we wszystkich sektorach przemysłu. Częstym zastosowaniem tego typu podnośników hydraulicznych jest m.in. niwelowanie różnicy poziomów między piętrami hal produkcyjnych. Szeroka gama akcesoriów umożliwia dopasowanie każdego ze stołów do odpowiednich aplikacji.
Platformy unoszone BXX przystosowane są do podnoszenia ładunków o masie do 4000kg oraz na wysokości podnoszenia do 4300mm. Podesty ruchome BXX wyposażone są w podwójny lub potrójny system pionowo ułożonych nożyc

Podest nożycowy HYMO BXX
bottom of page