Jakość idzie w górę

Stół podnośny HYMO MXR

Platformy podnośne z serii MX to sprawdzone i niezawodne urządzenia przeznaczone do szerokiego zakresu zastosowań w większości  gałęzi przemysłu. Ich miejsce jest wszędzie tam, gdzie stawia się na jakość oraz komfort pracy. Każdy z  naszych modeli to przykład na to jak dojrzała, solidna technologia poprawia jakość i ergonomię pracy. 
 

Specjalna konstrukcja podnośnika umożliwia opuszczenie do bardzo niskiego poziomu. Dzięki temu towar łatwo i bez żadnych problemów możliwe jest przeprowadzenie procesu załadunku. W ten sposób możemy uniknąć potrzeby montażu podestu hydraulicznego w specjalnie do tego przygotowanym zagłębieniu. To dlatego dźwigniki z serii MX są bardzo mobilne i możliwe jest wykorzystanie ich do wszechstronnych zastosowań.

Platformy unoszące serii MX w zależności od specyfikacji oraz modelu mogą podnosić ładunki o wadze dochodzącej nawet do 2000 kg. Ich maksymalna wysokość podnoszenia (wysokość całkowita to wysokość minimalna – po złożeniu + wysokość podnoszenia) wynosi 800 mm.

 

Platformy nożycowe typu MXR posiadają prostokątny blat i mogą być ładowane przy pomocy dodatkowej rampy najazdowej (opcja). Podobnie jak model MXT, także MXR mogą być montowane na posadzce lub w zagłębieniu. Również w przypadku tego modelu dla naszych Klientów dostępna jest szeroka gama akcesoriów oraz opcji dodatkowych.

Easy Link Polska

tel. +48 22 750 73 20

fax +48 22 750 87 88

05-500 Piaseczno, ul. Nefrytowa 12

e-mail: info@easylink.com.pl

  • Facebook - Grey Circle

©  2018  Easy Link Polska