Wydajność i moc

Platforma podnośnikowa HYMO BX

Zastosowane modele podnośników hydraulicznych Hymo Maxima technologie to gwarancja ponadprzeciętnej trwałości i wytrzymałości. Wydajne agregaty elektryczno-hydrauliczne oraz wzmocniona konstrukcja urządzeń, umożliwiają zastosowanie ich do pracy ciągłej w linii produkcyjnej. Duży wybór akcesoriów oraz zmiany standardowej konfiguracji Klienta – to wszystko pozwala idealnie dopasować nasze podnośniki do dowolnego środowiska i specyfiki pracy.

Platformy podnośne BX przeznaczone wydajnej i ciężkiej pracy w trudnych, niesprzyjających warunkach. Doskonałe zdolności operacyjne, precyzja oraz długa żywotność platform typu BX doskonale sprawdzają się na liniach produkcyjnych w różnych sektorach przemysłu. Ich niezawodność szczególnie cenią sobie firmy z przemysłu motoryzacyjnego. Szeroka gama akcesoriów umożliwia dopasowanie każdego ze stołów do odpowiednich aplikacji. 
Platformy podnośne BX umożliwiają, w zależności od modelu, podnoszenie ładunków o masie do 3000kg w zakresie wysokości podnoszenia do 1650mm. Wszystkie platformy typu BX posiadają wbudowany pod platformą agregat elektryczno-hydrauliczny.

Easy Link Polska

tel. +48 22 750 73 20

fax +48 22 750 87 88

05-500 Piaseczno, ul. Nefrytowa 12

e-mail: info@easylink.com.pl

  • Facebook - Grey Circle

©  2018  Easy Link Polska