top of page

Moc zastosowań

Platforma hydrauliczna HYMO MXT

Platformy podnośne z serii MX to sprawdzone i niezawodne urządzenia przeznaczone do szerokiego zakresu zastosowań w większości  gałęzi przemysłu. Ich miejsce jest wszędzie tam, gdzie stawia się na jakość oraz komfort pracy. Każdy z  naszych modeli to przykład na to jak dojrzała, solidna technologia poprawia jakość i ergonomię pracy. 
 

Specjalna konstrukcja podnośnika umożliwia opuszczenie do bardzo niskiego poziomu. Dzięki temu towar łatwo i bez żadnych problemów możliwe jest przeprowadzenie procesu załadunku. W ten sposób możemy uniknąć potrzeby podestu hydraulicznego w specjalnie do tego przygotowanym zagłębieniu. To dlatego dźwigniki z serii MX są bardzo mobilne i możliwe jest wykorzystanie ich do wszechstronnych zastosowań.

Podnośnik nożycowy tandem HYMO MXT

Model MXT wyposażony jest w podwójny układ horyzontalnie ułożonych nożyc typu tandem. Zwiększona dzięki temu szerokość blatu oraz moc udźwigu umożliwiają podnoszenie długich, dochodzących do wagi 3000 kg ładunków. Zakres wysokości pracy podnośnika nożycowego to 800 mm. Niski profil stołu podnośnego po jego całkowitym opuszczeniu, w opcjonalnej wersji umożliwia załadunek towaru za pomocą rampy najazdowej.

 

Platformy MXT doskonale nadają się do zakładów produkcyjnych jak również do magazynów. To ekonomiczne rozwiązanie dla firm, które szukają sprzętu spełniającego najwyższe standardy. 

Podest nożycowy HYMO MX
bottom of page