top of page

Eksperckie rozwiązania

Stół podnośny HYMO MXE

Platformy unoszące serii MX w zależności od specyfikacji oraz modelu mogą podnosić ładunki o wadze dochodzącej nawet do 2000 kg. Ich maksymalna wysokość podnoszenia (wysokość całkowita to wysokość minimalna – po złożeniu + wysokość podnoszenia) wynosi 800 mm.

 

Model MXE to platforma w kształcie litery E. Zastosowane w niej rozwiązania techniczne umożliwiają łatwy załadunek palet za pomocą ręcznego wózka paletowego. Dzięki wspomnianemu już wcześniej niskiemu profilowy platformy, może ona być montowana bezpośrednio na posadce i w razie potrzeby – szybko i łatwo przetransportowana na inne stanowisko pracy.

Stół podnośnikowy HYMO MXE

Platformy podnośne z serii MX to sprawdzone i niezawodne urządzenia przeznaczone do szerokiego zakresu zastosowań w większości  gałęzi przemysłu. Ich miejsce jest wszędzie tam, gdzie stawia się na jakość oraz komfort pracy. Każdy z  naszych modeli to przykład na to jak dojrzała, solidna technologia poprawia jakość i ergonomię pracy. 
 

Specjalna konstrukcja podnośnika umożliwia opuszczenie do bardzo niskiego poziomu. Dzięki temu towar łatwo i bez żadnych problemów możliwe jest przeprowadzenie procesu załadunku. W ten sposób możemy uniknąć potrzeby podestu hydraulicznego w specjalnie do tego przygotowanym zagłębieniu. To dlatego dźwigniki z serii MX są bardzo mobilne i możliwe jest wykorzystanie ich do wszechstronnych zastosowań.

Platforma podnośna do palet HYMO MXE
Platformy podnośnikowe HYMO MXE
Stoły unoszone HYMO MXE
bottom of page